whatsapp
livechat
Filomak Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

     1988                  600                    450                         1200

   Kuruluş               Proje                  Müşteri                   makina 

FiloMak Dolum Makinaları

FiloMak 1996 yılında saatte 2.500 edet kapasiteli endüstriyel otomatik dolum makinası,otomatik kapak kapatma makinası müretimine girmiştir. Bugün, şirketimiz 40 ülkede 400 adeti aşan makinaları ile faliyet göstermektedir. Şirketimiz 2003 yılından itibaren standart makina üretim portföyüne otomatik etiketleme makinalarını'da eklemiştir. Likit ve yarı likit ürünlerin doldurulması,kapatılması,etiketlenmesi ve izlenebilirliği konusunda tanınmış bir lider üretici konumuna ulaşmıştır.
Mevcut standart ürün yelpazemiz'de, herhangi bir müşterinin en karmaşık gereksinimlerini karşılayabilen endüstriyel saatte 2.500-3.000 adete kadar ambalaj yapabilen dolum makinaları,kapak kapatma makinaları ve etiketleme makinaları bulunmaktadır.
En gelişmiş, yüksek performanslı makineleri inşa etmek deneyim,organizasyon, beceri,detaylara dikkat ve mühendislik tutkusu gerektirir.
FiloMak'da uzman kadromuz, her zaman yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler talep etmeye hazır olan müşterilerimizin katkıları sayesinde gelişmiş dolum makinası,kapak kapatma makinası ve etiketleme teknolojimizi her geçen gün geliştirmekdeyiz.
Her makine modüler ve genişletilebilir olacak şekilde tasarlanabilir ve tüm bileşenlere erişilebilir, bu da onları kolayca kulanılabilir ve değiştirilebilir hale getirir.

Üretiğimiz Makinalar

deterjan dolum makinası,bulaşık deterjanı dolum makinası,el sabunu dolum makinası,yumuşatıcı dolum makinası,dezenfektan dolum makinası,alcol dolum makinası,kolonya dolum makinası,jel dezenfektan dolum makinası,sirke dolum makinası,mayonez dolum makinası,ketçap dolum makinası,sos dolum makinası,marmelat dolum makinası,şampuan dolum makinası,yemeklik yağ dolum makinası,zeytinyağ dolum makinası,bal dolum makinası,ayran dolum makinası,nar ekşisi dolum makinası,motor yağ dolum makinası,antifiriz dolum makinası,gübre dolum makinası,triger Kapak Kapama Makinesi,kapak kapatma makinesi,çift taraflı etiketleme makinası,yuvarlak etiketlme makinası,üst etiket makinası

"FILOMAK ON THE WORLD"

NEWS ABOUT US

Automatic Filling Machines

Automatic Filling Machines

09 Temmuz 2019
MORE
Semi Automatic Filling Machines

Semi Automatic Filling Machines

09 Temmuz 2019
MORE
Close Sealing Machines

Close Sealing Machines

09 Temmuz 2019
MORE